Inteligentny Dom KNX

Standard KNX sprawdza się już od ponad 20 lat i zrzesza ponad 450 producentów.

Logo Autoryzowany Partner KNX Poznan

Można spotkać się z określeniem, że warto wybierać KNX ze względu na mnogość funkcji, stabilność, otwartość, design. Naszym zdaniem to właśnie design osprzętu KNX jest niedościgniony, najbardziej ekskluzywny.

Włączniki mogą być klasyczne, szklane, metalowe, pozłacane czy nawet wysadzane diamentami.

 

Zamiast opisywać warianty, proponuję obejrzeć rozwiązania.

JUNG – niemiecki producent osprzętu:

ALBRECHT JUNG GMBH & CO. KG jest czołowym producentem ekskluzywnego osprzętu elektroinstalacyjnego, posiada szeroką gamę rozwiązań systemowych dla każdego projektu.

Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością komponentów oraz dokładnością wykonania. Serie podstawowe są wykonane z najlepszej jakości termoplastu, natomiast serie Aluminium, Antracyt, Stal i Złoto są wykonane z naturalnych szlachetnych metali. Rozwiązania firmy Jung są innowacyjne i pozwalają na wyposażenie domu w najnowsze systemy sterowania i zarządzania systemami podległymi nawet przy standardowej instalacji elektrycznej.

Należy docenić niespotykany płaski Design z funkcjonalnością i ekonomią użytkowania. Domofony i wideo-domofony, które wyposażone są w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, zachowują piękno serii.

//skrypt webankieta