Grenton to nowoczesny system automatyki budynkowej

Grenton Poznań

Inteligentny Dom Grenton – poznaj system

Inteligentny dom GRENTON to system automatyki domowej (automatyki budynkowej) stworzony przez polskiego producenta. Największą zaletą systemu jest połączenie dwóch sposobów komunikacji przewodowej oraz radiowej. System w unikalny sposób łączy to, co najlepsze w systemach kablowych i bezprzewodowych. Moduły można łączyć kablami, zyskując szybkość działania i wysoką stabilność. Tam, gdzie nie ma możliwości ułożenia kabli, moduły Z-Wave zainstaluje się w kilka minut.

Całkowicie obiektowa architektura zapewnia prostą i intuicyjną obsługę systemu. Świetny design oraz personalizacja aplikacji na urządzenia mobilne powodują, że Grenton jest przyjazny dla każdego użytkownika.

Inteligentny Dom Grenton

Najważniejsze cechy automatyki domowej Grenton:

  • przewodowy tam gdzie się da, bezprzewodowy tam gdzie potrzeba, czyli połączenie systemu przewodowego z systemem bezprzewodowym,
  • nowoczesny design zarówno paneli jaki aplikacji mobilnej,
  • szybki i stabilny system, posiada superwydajne 32-biotwe procesory,
  • otwarty na wiele protokołów,
  • potrafi komunikować się z beaconami,

Zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniem Inteligentny Dom Grenton poprzez firmowy katalog

Android Widgets

Grenton Droid widgets

Steruj Inteligentnym Domem Grenton bezpośrednio z pulpitu Android. Utwórz najpotrzebniejsze funkcje na pulpicie, aby mieć do nich prosty i szybki dostęp.

One Button

Grenton technologia One Button

Jeden przycisk, który ma wiele funkcji. Technologia One Button pozwala sterować jeszcze szybciej i prościej. Jeżeli stoisz przed bramą, jego wciśnięcie spowoduje jej otwarcie, jeśli jesteś w ogrodzie, to zapali zewnętrzne oświetlenie. Po prostu podejdź w wybrane miejsce, a One Button będzie wiedział co ma zrobić.

Panele Dotykowe

Grenton nowoczesne panele dotykowe

Posiadają nowoczesny design i pasują do każdego wnętrza. Zastąp stare włączniki jednym panelem dotykowym i steruj jeszcze bardziej wygodnie. Smukła konstrukcja sprawia, że doskonale prezentują się w każdym wnętrzu.

Grenton Remote

Grenton Sterowanie IR

Przejmij kontrolę nad swoim domem wykorzystując do tego pilot od telewizora. Grenton Remote wykorzystuje niewykorzystywane przyciski zwykłego pilota i nadaje im funkcje sterowania domem.

Smart Switch

Grenton Klasyczne włączniki

Zwykły wyłącznik, możesz używać w niezwykły sposób. Teraz jednym klawiszem, możesz włączyć aż 4 funkcje. System rozpoznaje kliknięcie, krótkie przyciśnięcie, długie przyciśnięcie i przytrzymanie.

Grenton SMS

Grenton Komunikacja przez SMS

Inteligentny Dom zapyta Cię o decyzję. Jeżeli system zauważy, że wyjechałeś z domu, a nie włączyłeś alarmu, zapyta się, czy faktycznie Cię nie ma, a następnie uzbroi alarm. Dzięki interaktywnym funkcjom, zachowasz pełną kontrolę nad Twoim domem.

//skrypt webankieta