Gira Academy (Training for Gira KNX advanced) – nowe rozwiązania domu inteligentnego Giry już w SYSTEMhouse!

SYSTEMhouse Dom Inteligentny dołączył do elitarnego grona, które ukończyło Akadamię Giry – lidera rozwiązań KNX dla Inteligentnych Domów.

Gira, to niemiecki producent sprzętu elektrotechnicznego, istnieje od 1905. Obecna siedziba mieści się w Radevormwaldzie (Niemcy). Od samego początku firma odznacza się dobrą jakością oferowanych produktów oraz szerokim asortymentem wyglądu urządzeń. Gira jest członkiem organizacji KNX. Zatrudnia około 700 osób w Niemczech, swoje przedstawicielstwo posiada w większości krajów na świecie. Zarówno w w Radevormwaldzie jak i u nas w Poznaniu można zapoznać się z ekskluzywnymi włącznikami lub najnowszym panelem G1, który może pełnić funkcję wideodomofonu.Ekskluzywne włączniki Gira do przetestowania w showroomie.

Ekskluzywne włączniki Gira do przetestowania w showroomie.

Certyfikat Akademii Giry zdobyty!

Szkolenie „Training for Gira KNX Advanced X1/G1/RF/HomeServer jest elitarnym szkoleniem dla autoryzowanych partnerów KNX. Na szkoleniu przyjechały firmy z Polski, Rosji, Grecji, Słowacji i Czech. Szkolenie było bardzo intensywne i efektywne. Składamy podziękowania dla firmy TEMA Sp. z o.o., autoryzowanego dystrybutora GIRY w Polsce.

SYSTEMhouse Dom Inteligentny ukończył zaawansowane szkolenie KNX

Certyfikat Gira Academy

Stanowisko testowe do sprawdzenia funkcjonalności inteligentnego domu.

Zdarza się, że producenci w swoich materiałach reklamowych umieszczają przyciągające hasła reklamowe. Na tym stanowisku testowym sprawdzaliśmy punkt po punkcie, czy hasła reklamowe mówią prawdę. Ku naszemu zaskoczeniu, wszystko się potwierdziło, tak więc z czystym sumieniem polecamy produkty GIRA do Inteligentnych domów. Korzystając z okazji przedstawiamy urządzenie sterujące GIRA G1. Kompaktowy i wydajny, do uniwersalnego stosowania. Gira G1 to inteligentna centrala sterownicza dla całego budynku. Chcesz ściemniać oświetlenie, sterować żaluzjami lub zmienić temperaturę w pomieszczeniu? Poprzez wyświetlacz Multitouch o dużej rozdzielczości można komfortowo zmieniać ustawienia poszczególnych funkcji. Doskonały interfejs Gira z intuicyjną obsługą sprawia, że skonfigurowanie funkcji sterowanych czasem lub dopasowanie scenariuszy staje się proste. Panelem można sterować dotykowo lub gestami. W połączeniu z bramką domofonową IP TKS, Gira G1 może pełnić funkcję unifonu. Wygląd Gira G1 jest nowoczesny i pasuje do każdego wnętrza.

Stanowisko szkoleniowe, na którym można sprawdzić funkcje Inteligentnego Domu.

Stanowisko szkoleniowe, na którym można sprawdzić funkcje Inteligentnego Domu.

 

No Comments

Post A Comment

//skrypt webankieta